ISHINK, LJUSLYKTA, 2 delar, glas, Bergdala mm. Glas - Bruksglas - Auctionet
ART GLASS, 2 parts, Bergdala Glasbruk. Glass - Other - Auctionet
Ljuslykta Finger Bergdala glasbruk
FINGERLICHT, Glas, Bergdala Glasbruk, 1900. Glasobjekte - Glaskunst - Auctionet
LJUSSTAKAR, 5 st, glas, Bergdala Glasbruk, 1900-talets andra hälft. Glas - Övrigt - Auctionet
Fönsterhänge hänge i glas HÄST Bergdala? glasbr..
Bergdala Glassworks
Bergdala Glass
Fingerlykta / ljuslykta / konstglas - Bergdala ..
Bergdala Glass
VAS, glas, Bergdala Glasbruk, 1900-tal. Glas - Övrigt - Auctionet
FILBUNKESKÅLAR, 6 st, glas, Bergdala. Glas - Bruksglas - Auctionet