FINGERLICHT, Glas, Bergdala Glasbruk, 1900. Glasobjekte - Glaskunst -  Auctionet

5
(719)
Bewertung schreiben
Mehr
€ 24.00
In den Warenkorb
Auf Lager
Beschreibung

ISHINK, LJUSLYKTA, 2 delar, glas, Bergdala mm. Glas - Bruksglas - Auctionet

ART GLASS, 2 parts, Bergdala Glasbruk. Glass - Other - Auctionet

Ljuslykta Finger Bergdala glasbruk

LJUSSTAKAR, 5 st, glas, Bergdala Glasbruk, 1900-talets andra hälft. Glas - Övrigt - Auctionet

Fönsterhänge hänge i glas HÄST Bergdala? glasbr..

Bergdala Glassworks

Bergdala Glass

Fingerlykta / ljuslykta / konstglas - Bergdala ..

Bergdala Glass

VAS, glas, Bergdala Glasbruk, 1900-tal. Glas - Övrigt - Auctionet

FILBUNKESKÅLAR, 6 st, glas, Bergdala. Glas - Bruksglas - Auctionet